سبد خرید
ثبت نام آنلاین در کلاس ها
ایروبیک

لانگ هانتل Langhantel  چیست ؟

ورزشی هوازی-قدرتی است که از هالتر برای انجام تمرینات قدرتی و استقامتی استفاده می‌کند. این کلاس‌ها از موزیک‌های ویژه و بسیار پرهیجان و انگیزش‌دهنده استفاده می‌کند که قدرت و کارایی شما را چند برابر می‌کند.

 

کلاس‌های لانگ هانتل که معمولاً ۶۰-۴۵ دقیقه طول می‌کشند، توسط مربیان حرفه‌ای هدایت می‌شوند. تمریناتی بسیار مفرح و البته سخت هستند که ضربان‌قلب شما را بالا برده، روی تمامی قسمت‌های بدنتان کار می‌کنند و کالری بسیار بالایی برایتان می‌سوزاند.


از یک تمرین لانگ هانتل چه انتظاراتی می‌توان داشت؟

شما تمرین ۶۰-۴۵ دقیقه‌ای طولانی را با کلاسی پر از شرکت‌کننده خواهید گذراند. مربی ابتدا با وزنه‌های سبک بدن شما را گرم می‌کند تا شما را برای تمرینات سخت‌تر آماده کند.
سپس با استفاده از هالتر تمرینات قدرتی و هوازی را روی عضلاتتان انجام خواهید داد. روی هریک از گروه‌های عضلانی اصلی بدن ازجمله سینه، پشت و زیربغل، شانه‌ها و شکم کار می‌شود. این مسئله که در یک جلسه تمرین روی کل بدن کار می‌شود تضمین می‌کند که بالاترین میزان کالری را بسوزانید.
ریتم موزیک‌ها با رسیدن به زمان سرد کردن تدریجاً کندتر می‌شود و برای جلوگیری از گرفتگی و آسیب دیدگی عضلانی، در آخر کلاس حرکات کششی انجام می‌شود.

Body step  بادی استپ چیست؟

 استفاده از استپ ایروبیک برای سوزاندن حجم بالای کالری و انجام تمرینات خاص پایین‌تنه.


BBP  بی بی پی چیست؟

مخفف شکم- باسن و پا می باشد.

تمرینهایی برای کاهش چربی های دور کمر، شکم،  باسن و ران و قویتر شدن انها

 

ایروبیک (Aerobic) پیشرفته و ایروبیک مبتدی 

حرکتهای موزون برای چربی سوزی بالا 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار مجموعه ایرسا در این قسمت آدرس ایمیل خود را وارد کرده و ثبت نام نمایید.